65 jaar getrouwd: een bijzonder jubileum voor echtpaar Janssen-Pouwels

In Mook vierde het echtpaar Janssen onlangs hun 65-jarig huwelijk. Een indrukwekkende mijlpaal, die werd gevierd met een feestelijk bezoek van loco-burgemeester Ton Herings.

locoburgemeester Herings feliciteert het briljanten bruidspaar
Locoburgemeester Herings feliciteert het briljanten bruidspaar

Mevrouw Janssen-Pouwels (88) komt oorspronkelijk uit Groesbeek, meneer Janssen (92) uit Malden. In de loop van hun lange huwelijk hebben ze veel met elkaar meegemaakt. Een bijzonder aspect is dat zij elkaar tot op de dag van vandaag blijven ondersteunen: jarenlang was meneer Janssen mantelzorger voor zijn vrouw, tegenwoordig zorgt zij met liefde voor hem. Beiden wonen in zorgcentrum Mookerhof in Mook, ieder in een ander deel van het gebouw. Mevrouw verblijft in het Mookerplein, de heer Janssen woont in het zorggedeelte. Ze zijn dankbaar dat ze, ondanks het gescheiden wonen, toch dichtbij elkaar kunnen zijn.

Praten

Wat is het geheim van hun lange huwelijk? Veel met elkaar praten en elkaar de ruimte geven. Niet op elkaars lip zitten. De gemeente feliciteert het echtpaar van harte met deze bijzondere gebeurtenis!